יצחק נחשון

הרוב הגדול של האזרחים אינו מכיר את הביובית או מודע לחשיבותה, מאחר שבמרבית המקרים בעיות אינסטלציה ביתיות נפתרות על ידי אינסטלאטור. יחד עם זאת, הביובית מהווה חלק אינטגראלי משירותיהם של בעלי מקצוע המתמחים בפתיחת סתימות ביוב ושאיבת הצפות, וכן בפתרונות הקשורים לבורות שומן ושמנים. לאור יותר מ- 30 שנות ניסיון כאינסטלאטור מוסמך ומורשה משרד העבודה, מביא בפניכם יצחק נחשון מספר עובדות חשובות על הכלי החיוני.

מהי בעצם ביוביות?

כאמור, רוב האנשים אינם מודעים לתפקידה וחשיבותה של הביובית, וזאת עקב הנטייה לסובב את הראש ולא להתעסק בכל הקשור לביוב. ואולם, שירותי ביובית הינם אמצעי חיוני לשמירה על איכות החיים של האוכלוסייה, מאחר שתפקידן המרכזי הוא לפתור דליפות בביוב. לדוגמא, כאשר הביוב עולה על גדותיו בחניון, ברחוב, בחצר או במרתף נפלטים חומרים מסוכנים לאדם, אותם יש לשאוב אל מיכל הביובית הגדול שמותאם להכלתם. יש לציין כי קיימים מספר סוגים של ביוביות, אך הסוג הנפוץ והמוכר ביותר הינו משאית עם מיכל שאיבה גדול ומשאבה חזקה, המסוגלת להזרים שמנים, מים וחומרים אחרים בלחצים גבוהים. כמו כן, הביובית כוללת מנגנון מיוחד שמאפשר לה להתחבר בקלות למערכות ביוב וצנרת.

מניעה מוקדמת של מפגעים

מלבד פתרון הצפות ודליפות קיימות, שירותי ביובית מיועדים למניעה מוקדמת של בעיות אלו על ידי ניקוי של קווי הביוב בעת הצורך או באופן שוטף. בקווים ובמערכות הביוב מתנקזים ניירות, פסולת, שומנים, שורשים רקובים ולכלוכים רבים, אשר נוטים להצטבר על הדפנות עד שנוצרת חסימה. מטבע הדברים, החסימות מובילות לדליפת הביוב החוצה ולהצפות היוצרות מפגע סביבתי ותברואתי חמור. בעזרת מערכת שאיבה ושטיפה בלחץ גבוה ניתן לשאוב את החומרים שהצטברו בקווים אל תוך מיכל הביובית, וכן לשטוף אותם על ידי החדרת מים המנקים את הלכלוך שנדבק לצינורות.

מי זקוק לשירות?

שירותי ביובית דרושים למגוון רחב של גורמים עסקיים, מוסדיים ופרטיים. בין היתר, השירות נדרש על ידי מוסדות ציבוריים, מועצות ועיריות, מחלקות תברואה, יישובים, מפעלי תעשייה, וכן בנייני מגורים ובתים פרטיים בהם קיימת בעיה במערכת הביוב.

לפרטים נוספים והזמנת עבודה

המעוניינים לקבל מידע נוסף אודות שירותי ביובית של יצחק נחשון, מוזמנים ליצור עימו קשר בטלפונים הבאים: 03-9218221 או 050-5260088 (אפשר גם ב- SMS).

WhatsApp chat
דילוג לתוכן