יצחק נחשון

צנרת ביוב גיבריט- צנרת ביוב איכותית

במדינת ישראל ישנן לא מעט מערכות ביוב ישנות עוד מקום המדינה. צנרות ביוב ישנות מייצרות הרבה תקלות ודורשות השקעה כספית לא מעטה בתחזוקה. בעיות במערכות הביוב מקשות על התפקוד התקין של הדיירים במקום, שכן לא פעם נתקלים בסתימות, בפיצוצים, בהצפות ובריחות רעים. לכן במקרים רבים לא נותרת ברירה זולת להחליף את הצנרת הקיימת בצנרת ביוב חדשה. אחת מצנרות הביוב הנפוצות יותר היום היא לא אחרת מצנרת גיבריט.

צנרת ביוב בליגה אחרת

צנרת גיבריט היא צנרת מעולה ואיכותית המיועדת לפינוי מי דלוחין ושופכין. צנרת זו, אשר באה אלינו משוויץ, מיוצגת בישראל באופן בלעדי על ידי חברת אלקטרה. יתרונותיה הרבים של צנרת ביוב זו באים לידי ביטוי בשיטת החיבור המיוחדת שלה, הכוללת מופות חשמליות המופעלות על ידי מספר אלקטרודות הקיימות בסיומות של קטעי הצנרת( ובכך מבטיחה להשיג אטימות מלאה), בפניה החלקים של הצנרת, המאפשרים זרימה טובה, חיכוך מינימלי והקטנת שיפועים ובחוזקה המכני הגבוה.

צנרת ביוב גיבריט עשויה מפוליאתילן קשיח שעבר תהליכי "הרפיה" מיוחדים. מרכיב זה מבטיח לצנרת להנות מחוזק מכני גבוה ולעמוד בלחצים גבוהים ובטמפרטורה של עד כ- 100 מעלות . כמו כן הצנרת ניתנת להכנה כמערכת טרומית מוכנה ומושלמת וניתן להובילה לאתר כמות שהיא. זהו כמובן יתרון גדול המקצר משמעותית את זמן ההתקנה במקום. לצנרת גיבריט שיטות בידוד אקוסטיות להגנה מפני רעש זרימת השופכין והחומרים המקוריים והאביזרים הייחודיים ליצרן מונעים תופעות ובעיות שונות השכיחות למדי בצנרת שופכין בבתים משותפים.

התקנת צנרת ביוב גיבריט – כל הכללים לעשות זאת נכון

מאחר ומדובר בצנרת ביוב מקצועית ואיכותית, כל דרישות האיכות וההתקנה מוגדרות במפרט של מכון התקנים שמספרו 349. כמו כן כל התקנה של צנרת גיבריט מחוייבת לעבור את הבדיקה של מעבדה מאושרת כדוגמת מכון התקנים או גוף אחר שהוסמך על התקינה. חשוב לדעת כי התקנה של צנרת ביוב גיבריט צריכה להתבצע על ידי קבלן אינסטלציה או אינסטלטור מוסמך ומקצועי שברשותו תעודת הסמכה רשמית וזאת כי מדובר בהתקנה מורכבת המחייבת ידע מקצועי ונסיון רב. מבצעי העבודה צריכים להכיר וליישם את הוראות היצרן הכוללים את פרטי הייעוד, את אופן ביצוע החיבורים, את התנהגות הצנרת בתנאים של שינוי טמפרטורה, את אופן ההנחה במבנים שונים וכיוצא בזה.

WhatsApp chat
דילוג לתוכן