יצחק נחשון

בחברת תדמור טכנולוגיות מציעים מגוון שירותים ללקוחות פרטיים עם בעיות של נזילות מים וביובים סתומים. אנו מזמינים גם אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים  נשמח עבורך צילום קווי ביוב ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

צילום קווי ביוב כשניסיון מעשי פוגש ידע קונקרטי

 

כמובן שאי אפשר לסמוך רק על המכשור הטכנולוגי המשמש לטובת צילום קווי ביוב. בשביל להפיק ערך אמיתי מציוד כזה, צריך לוודא שמי שמפענח את המידע הוא בעל ניסיון מעשי. הניסיון מאפשר להפריד בין עיקר ותפל ולזהות את הסיבה העקרונית לתקלה. לשם השוואה, מי שאין לו את הניסיון המתאים בפענוח הצילום עלול לגרום יותר נזק מתועלת ולהוריד לטמיון את רשימת היתרונות הארוכה.

ביצוע העבודה עם המצלמה

 

אנשים פרטיים שלא עוקבים מקרוב אחר ההתקדמות הטכנולוגית בתחום של איתור נזילות עשויים לשאול את עצמם איך מתבצעת העבודה עם המצלמה. בפועל, צילום הצנרת מתבצע עם מצלמה מיוחדת שנכנסת לתוך קווי הביוב בלי שיכולת הצילום שלה תיפגע. בהמשך, המצלמה נשלטת מרחוק על ידי המפעיל והיא יכולה להסתובב על צירה ב-360 מעלות. חוץ מזה, המצלמה משדרת את התמונה בזמן אמת כדי שניתן יהיה להוביל אותה לעומק הצנרת ועד שמזהים את החסימה, הפיצוץ או הסדק.

סימנים שהגיע הזמן לצלם את הצנרת

 

בעלי בתים ודירות מכל סוג לא צריכים לחכות למקרים של הצפה בשביל לתאם שירותי צילום עבור קווי הצנרת והביוב. קודם כל, אפשר לזהות שהגיע הזמן לצלם את הצנרת כאשר מתחילים לעלות ממנה ריחות לא נעימים. ריחות כאלה מעידים בדרך כלל על מצב של סתימה ועל חוסר יכולת של המים לזרום בתוך קווי הביוב עד מתקני טיהור השפכים. כמו כן, ניתן לזהות תקלות בעזרת סימני רטיבות ונזילות. אף נזילה לא מסתיימת מעצמה והצילום מבפנים של קווי הצנרת הוא תנאי לטיפול יעיל בתקלה.

מתווה תיקון בעקבות הצילום

רוב בעלי המקצוע משתמשים באפשרויות צילום קווי ביוב  הקיימות בשביל להציע מתווה תיקון. מתווה התיקון מביא בחשבון את סוג התקלה, את מצב הצנרת ואת הסיכונים הקיימים בכל חלופה. במקרים מסוימים אף אפשר לשלב בתוך מתווה התיקון כמה הצעות שונות, במטרה לחסוך ללקוח הוצאות ולענות על הדרישות שלו. בכל מקרה, מומלץ תמיד לבחור בטיפול יסודי שיסיים את הבעיה לטווח ארוך מאפשר להחליף מקטעים נפרדים של הצנרת כל כמה שנים.

צילום לפני הנחת ותכנון קווי מים

מי שמשתמש באופן יום יומי בצנרת ביוב צריך להיות מודע לאופן שבו מתכננים אותה. הדרך להניח קווי מים חדשים עוברת בתכנון מקיף, שמחייב גם הוא את השימוש בציוד צילום ותיעוד. בעזרת ציוד צילום ניתן לדעת מה מצב הקרקע באזור שבו מניחים את קווי הביוב ומה אפשר לעשות כדי להגן על התשתית. במקרים רבים, הצילום הראשוני משמש בתור הכלי העיקרי להשוואה בין אזורים שבהם ניתן או לא ניתן להניח קווי ביוב חדשים.

הקפדה על הוראות הבטיחות במהלך הצילום

בין אם בוחרים לבצע את הצילום בקווי ביוב קיימים או טרם הנחת תשתית ביוב חדשה, יש להקפיד על הוראות הבטיחות. הוראות אלו קובעות מה המרחק של המפעיל מהמצלמה ולאיזה אזורים כדאי להכניס אותה. כמו כן, הוראות הבטיחות משפיעות על לקוחות הקצה ועל הנכס או המבנה.

 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן