יצחק נחשון

כל מה שאתם צריכים לדעת על בדק בית

בדק בית הוא שלב חיוני לפני חתימה על חוזה קניית דירה. מה החשיבות של בדיקה זו ומה היא כוללת? התשובות בהמשך.

עומדים לקנות דירה? לא משנה אם מדובר בדירה בפרויקט חדש או בדירה שעברה כבר מספר בעלים, אתם לא יכולים לוותר על בדק בית. בדק בית זה אמצעי הזהירות שלכם לוודא שלא תקנו חתול בשק, וכאשר מדובר בעסקה כמו קניית דירה מדובר בשק יקר מאד.

מה כוללת בדיקת בדק בית?

בדק בית זהו שם כולל למספר בדיקות שמטרתן לגלות ליקויי בנייה בנכס, ולשם כך חשוב לפנות לאיש מקצוע מוסמך ובעל ניסיון. כאשר מזמינים בדק בית אצל ניר גורוביץ, יודעים שאת הבדיקה יבצע מומחה לביקורת מבנים אשר יבדוק את כלל הליקויים במבנה, כולל התאמה לתכניות ולדרישות התקן, ולמפרט אשר הובטח על ידי הקבלן במידה ומדובר בדירה חדשה.

בדק בית אורך מספר שעות ובמהלכן מבוצעות מספר בדיקות כולל בעיות באיטום וחיפוי, ליקויים בשלד ובעיות באינסטלציה. כדי לבצע את הבדיקה על הצד הטוב ביותר יש צורך בידע מקצוע, הכשרה מתאימה, ניסיון וציוד מתאים.

כאשר מדובר בדירה חדשה מקבלן, מומלץ לבצע את בדק הבית קרוב ככל האפשר לרכישת הנכס, כדי לוודא שכל הליקויים שיתגלו יהיו מכוסים במסגרת אחריות הקבלן. אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם רודפים אחרי אנשי מקצוע כדי לבצע את התיקונים הנדרשים ועם ליקויים שיכולים לפגוע באופן משמעותי באיכות החיים שלכם.

ליקויי אינסטלציהמדוע חשוב לאתר מוקדם?

כאשר מדובר בליקוי בשלד או באיטום אפשר להבין מדוע יש דחיפות לאתר מוקדם, שכן ליקויים אלו יכולים לערער את יציבות המבנה ולגרום לנזקים חמורים. אך מה הדחיפות בבעיות אינסטלציה? דמיינו לעצמכם מצב בו אתם נכנסים נרגשים לדירה חדשה וזמן קצר לאחר מכן מתחילים להריח ריח רע מפתחי הניקוז. במהרה, אתם מגלים שאין לחץ מים מספק במקלחת ושהמים לא מתנקזים כמו שצריך. עוד לפני שתספיקו לעשות משהו בנידון, תצטרכו להתמודד עם הצפה או סתימה בצנרת. במקרה כזה חשוב להזמין מיד אינסטלטור מקצועי לבדוק מה מקור הבעיה, אך מה תעשו אם תגלו שמדובר בליקוי בתשתיות עצמן שבלתי אפשרי לפתור באופן קבוע או שעולה הון כדי לתקן? האם הייתם קונים את הדירה לו ידעתם זאת מלכתחילה?

כשאתם חושדים שיש בעיית אינסטלציה, או רוצים להיות רגועים, כדי לפנות לאיש מקצוע מומחה. יצחק נחשון הוא אינסטלטור מורשה בעל ניסיון רב באיתור נזילות מים וביוב, תוך שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם.

מלבד איתור בעיות וליקויים, יצחק נחשון הוא גם הכתובת לכל מקרה של בעיות בלחץ המים בברזים וכאשר יש צורך להתקין מערכות אינסטלציה וצנרת.

הצטרפו גם אתם לרשימת הלקוחות המרוצים של יצחק נחשון, ותוכלו לקבל שירות מקצועי, אמין ומהיר.

סגירת תפריט
WhatsApp chat
דילוג לתוכן