יצחק נחשון


אחת מהסוגיות החשובות ביותר שיעסיקו אתכם כאשר תזמינו אינסטלטור שיבצע עבורכם איתור נזילה במצלמה תרמית זה כמובן העלות של השירות. חשוב לציין כי לכל איש מקצוע יש את העלויות שלו, ולכן קשה מאוד לתת השערה מדויקת לגבי עלות העבודה. אך אנו כאן על מנת לסייע לכם להבין פחות או יותר כמה אמורה לעלות העבודה בממוצע, כך שתוכלו לשקול האם לפנות לאיש מקצוע כזה או אחר.

העלות של איתור נזילה במצלמה תרמית אמורה לנוע בין 1000-1200 שקל. כאשר איש המקצוע יגיע אליכם לבית עם כל הציוד הנדרש על מנת לאתר את הנזילות. לאחר מכן הוא יציין בפניכם את סוג התקלה האפשרית, ועלות תיקון התקלה איננה כלולה בעלות של איתור נזילה באמצעות המצלמה התרמית.

מה כולל בתוכו איתור נזילה במצלמה תרמית?


על מנת שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר, עליכם להבין מה בדיוק אתם אמורים לקבל כאשר תזמינו אינסטלטור לבצע עבורכם איתור נזילה במצלמה תרמית. האינסטלטור אמור בסיום הסריקה להפיק עבורכם דוח ממצאים המפרט את הליקויים. בנוסף לדוח המפורט, ישנם אינסטלטורים שגם יספקו לכם תמונות של מקור הנזילה.

לאחר מכן האינסטלטור יציע לכם חוות דעת לגבי התיקון, וכמובן את העלויות האפשריות שלו. כך שאתם יכולים לבחור האם לבצע את התיקון באופן מידיי או לקבל הצעות מחיר מאינסטלטורים או חברות אינסטלציה אחרות. הבחירה כמובן היא בידיים שלכם, ואתם לא מחויבים לבצע את התיקון דרך האינסטלטור שביצע עבורכם את האיתור של הנזילה עצמה.

האם אפשר לסמוך על איתור נזילה במצלמה תרמית?


אתם בוודאי רוצים לדעת – עד כמה ניתן לסמוך על הבדיקה הזאת? לכן אנו כאן על מנת להוריד את החששות ולגרום לכם להיות הרבה יותר בטוחים כאשר אתם בוחרים באפשרות הזאת. איתור של נזילה במצלמה תרמית זוהי הדרך האמינה והטובה ביותר לאיתור נזילות מכל סוג, וברוב המכריע של המקרים תוכלו לזהות את מקור התקלה עם אפס תקלות.

כך שאתם משקיעים כסף שנועד על מנת לפתור את התקלה אחת ולתמיד, ולמנוע מצב שבו תצטרכו להשקיע כסף נוסף על תיקון התקלה כאשר המצב יחמיר. אין מנוס מתיקון נזילה, ומוטב לאתר את כל מקורות הנזילה על מנת לפתור את התקלה באופן מוחלט – הרי זוהי השאיפה שלכם וגם של האינסטלטור שמגיע לתקן.

סגירת תפריט
WhatsApp chat
דילוג לתוכן