יצחק נחשון

המהפך התדמיתי של הברזים

הרבה מים עברו בברזים שלנו מאז היו מיוצרים מפלסטיק לבן ולא אטרקטיבי במיוחד. במרוצת השנים ועם ההאצה הטכנולוגית והתפתחות תחום העיצוב, על כל ענפיו, הברזים עברו מהפך תדמיתי של ממש וכיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של ברזים המיוצרים ממבחר סגסוגות מתקדמות ובשילוב קווי עיצוב מתקדמים. הדור החדש של הברזים מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת ועל חדשנות עיצובית ולא בכדי הענף נהנה מתנופה ומשגשוג.

ברזים שונים לייעודים שונים

קו מוצרי הברזים הוא נרחב למדי והוא כולל ברזים המיועדים לשימושים שונים כגון: ברזי מטבח, ברזי אמבטיה, ברזים לכיורי אמבטיה, ברזים לבידה ועוד. ישראל נחשבת לחלוצה בתחום זה ופועלות בה לא מעט חברות מובילות שזוכות להצלחה בקנה מידה בינלאומי. ברזי חמת וברזי מדגל הם רק מקצת מהדוגמאות לברזים מתקדמים, איכותיים ומעוצבים שזוכים להצלחה בארץ ובעולם כולו.

מהפיכת הברזים הביאה לחדר האמבטיה והמטבח שלנו שפע של חידושים והמצאות. כך למשל ברזים אלקטרוניים, הפועלים ללא מגע של יד אדם, ברזים בשילוב נורות LED המשנות את צבען בהתאם לטמפרטורת המים, ברזים תרמוסטטים בהם מערכות ממוחשבות השומרות על טמפרטורת מים קבועה, ברזים בעלי ידיות צבעוניות זוהרות, ברזים נסתרים לאמבטיה וברזים מעוצבים בשלל עיצובים שונים וצבעים מרהיבים מקשטים את חללי התצוגה השונים ומקשים עלינו את הבחירה. חשוב לזכור, שלצד כל העיצובים והחידושים בתחום הברזים, חשוב לא פחות שמנגנון הברז יהיה בסופו של דבר קל לתפעול ונוח לשימוש. עיצוב מתוחכם למדי עלול להקשות על המשתמשים לבצע את הפעולה הנדרשת והבסיסית ביותר של פתיחה וויסות זרם המים.

התקנת ברזים – לא דבר של מה בכך

נושא נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא התקנת הברזים. התקנת ברזים, בייחוד כאלה בעלי מנגנונים מתקדמים, היא משימה מורכבת הצריכה להתבצע על ידי אינסטלטור מוסמך ומנוסה בתחום. התקנה לא נכונה עשויה לגרום לנזקים ולגרור הוצאות מיותרות. לכן בבואכם להתקין ברזים במטבח, באמבטיה או בכיור הקפידו לבחור באיש מקצוע מנוסה ובעל המלצות לביצוע העבודה.

WhatsApp chat
דילוג לתוכן