יצחק נחשון

חיפשתם אחר איש מקצוע שיאתר את הצנרת התקולה בבית? ייתכן ונתקלתם בכמה הצעות שעלו לכם, חלקן מציגות אנשי מקצוע המשתמשים במצלמות תרמיות לצורך איתור התקלה, וחלקם משתמשים במכשור הנדסי מתקדם לצורך איתור תשתיות תקולות.

חשוב לדעת: קיים הבדל מהותי בין שני השירותים, האחד מהם מוצע ממש כאן אצלנו ונשמח לעניין אתכם בפרטים נוספים, ואילו השני איננו פונה ללקוחות פרטיים דוגמת דירות או בתים פרטיים, ומטרתו לספק שירות בעיקר עבור פרויקטים הנדסיים, קבלנים ולרשויות מוניציפליות.

על איתור תשתיות ונזילות

המכנה המשותף: בשני המקרים יש לנו נזילה שמוכרחים לטפל בה הקדם האפשרי. ההבדל? ובכן אם נעמיק מעט יותר בנושא, הרי שנזילות בקיר בבניין, בדירה או בבית הפרטי לרוב מתרחשות ממש סנטימטרים ספורים מאתנו.

כדי לאתר נזילה בקירות, עלינו להשתמש במכשור מקצועי אשר נמצא ברשותנו, והוא כולל בין היתר מצלמה טרמית. מטרתה של מצלמה זו היא לזהות הבדלים ניכרים בין חום לקור. ברגע שבו נאתר אזור בקיר ובו מקור עם טמפרטורה נמוכה יותר מן האזורים הסובבים אותו, הרי שנסיק מכך כי זהו מקור הנזילה.

מנגד, קבלת שירות לאיתור תשתיות מתייחס לצנרת גדולה ומאסיבית הטמונה במעמקי האדמה, ושמטרתה היא לשנע את מי הביוב והמים הזורמים אל המבנים השונים. בעוד שמצלמה טרמית יכולה לספק לנו נקודת מבט מדויקת על פיצוץ צנרת בקיר, הרי שאין הדבר תקף לגבי תשתיות הטמונות מטרים רבים מתחת לפני השטח.

שימוש בגלים אקוסטיים והזרמת גז

חשוב להבין – חישוף תשתית לקויה טומן בחובו שינוע של ציוד הנדסי כבד לרבות טרקטורים ומחפרים שונים. פעולה זו כוללת ניתוץ של מדרכות וכבישים וכך כל פעולת התיקון כפופה בתקציבים והוצאות גבוהים.

כדי לאפשר מיקוד מדויק של מיקום התשתית הלקויה, נדרשת שימוש באמצעי גישוש שונים לרבות מכ"ם אשר משדר אותות אקוסטיים אל עבר האדמה, ומספק מיפוי מדויק של התשתית, וכן הזרמת גז שאיננו רעיל או דליק.

בעזרת מכשור מתקדם, ניתן לאתר את המקורות מהם הגז דולף, וכך להצביע על מקור התקלה באופן מדויק. בעזרת שיטות מקצועיות אלו, ניתן למזער בצורה מהותית את הנזקים המשניים שנגרמים כתוצאה מן החישוף של התשתית.

שמחים לעמוד לשירותכם

חברת יצחק נחשון מספקת שירותי אינסטלציה לקהל הרחב החל מקהלים פרטיים ועד לתכניות שיפוץ וקבלנות.

לרשותנו ניסיון עתיר שנים במגוון רחב של פרויקטים לרבות התקנת מערכות אינסטלציה לבתים פרטיים ועד למתן פתרונות מקצועיים לתקלות דוגמת לחצי מים ונזילות.

בדיוק כפי שאנו שמחים להביא לקוראינו ערך מוסף בנושאים שונים, כך גם נשמח לסייע לכם ככל הניתן. לכל שאלה או התייעצות בנושאים מקצועיים בתחום האינסטלציה, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו לנו פניה באתר, ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

סגירת תפריט
WhatsApp chat
דילוג לתוכן