יצחק נחשון

מאז שנת 1983 עובד יצחק נחשון כאינסטלטור מוסמך ומורשה מטעם משרד העבודה, ומספק את שירותיו לבעלי דירות ובתים פרטיים, חברות ניהול ואחזקה, וועדי בתים. אחד מתחומי מומחיותו המרכזיים הינו התקנת מערכות אינסטלציה סניטרית וצנרות של החברות המובילות בתחום. זאת, לרבות פרויקטי שיפוץ ובנייה החל משלב התוכניות ועד לגמר התקנת הכלים הסניטרים, תוך ליווי של מהנדסי אינסטלציה ואדריכלים.

התקנות אמינות ואיכותיות של מיטב המוצרים

ניסיונו העשיר של יצחק נחשון מאפשר לו להעניק ללקוחותיו מענה מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זאת, עבור שורה ארוכה של מערכות וכלים סניטריים, עליהם נמנים בין היתר התקנת כיורי מטבח וכיורי רחצה, אספקה והתקנה של כיורי נירוסטה, התקנת אסלות תלויות מסוגים שונים, כל סוגי המנגנונים עבור מיכלי הדחה וברזים של מיטב היצרניות מישראל ומחו"ל.

דגשים חשובים בהתקנת ברזים

בשנים האחרונות התחוללה מהפכה של ממש בתחום הברזים, וכיום ניתן למצוא קשת רחבה של מוצרים מתקדמים בשלל עיצובים, חומרים וטכנולוגיות. בין היתר, בשוק המקומי מוצעים ברזים בעלי עין אלקטרונית שאינם דורשים מגע יד אדם, ברזים השומרים באופן אוטומאטי על טמפרטורת המים, ברזים המשנים את צבע המים בעזרת נוריות זעירות ועוד הרשימה ארוכה. לכן, בעת בחירת והתקנת ברזי גרואה או מכל יצרנית אחרת, חשוב להקפיד על מספר עקרונות בסיסיים:

 

  • הקפידו שעיצוב הברז וצבעו יתאימו לסגנון ולאווירה הקיימים בחדר, וכמובן גם לטעמכם האישי.
  • בחרו בברזים בעלי מנגנון פעולה ידידותי ופשוט, בו יוכלו להשתמש בקלות כל דיירי הבית, המשרד או העסק.
  • יש להקפיד כי הברז אכן כולל את הפונקציות הנדרשות, בין אם מדובר במטבח, במקלחת או באמבטיה, ועדיף להימנע מאלמנטים מורכבים מדי שאינם נחוצים באמת.
  • זכרו כי התקנה חובבנית של ברזים עלולה להוביל לנזילות ולגרום נזקים לקירות, לצנרת ולפריטי ריהוט. לכן, אם אינכם בעלי ידע מקצועי הולם מוטב שתפנו לאינסטלאטור המתמחה בתחום.

 

כמה מילים על ברזי גרואה

ברזי גרואה ידועים בקרב בעלי המקצוע בזכות הנדסת אנוש מתקדמת ואיכות גבוהה, המקנות שימוש יעיל לאורך שנים. מדובר בברזים נשלפים וקבועים עם גימורי נירוסטה או כרום, בעלי שטח פנים מסיליקון, קפיץ להחזרת המזלף ופיה למניעת גלישת מים. ואולם, טובים ככל שיהיו, אם ברזי גרואה אינם מותקנים כהלכה יופיעו עד מהרה בעיות המלוות בעוגמת נפש רבה. לכן, ההמלצה הגורפת היא לפנות אל אינסטלאטור ולהבטיח כי ההשקעה בברז האיכותי אכן תוכיח את עצמה.

להזמנת התקנות והחלפת ברזים

המעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר, מוזמנים לפנות עוד היום אל יצחק נחשון בטלפונים 03-9218221 או 050-5260088 (אפשר גם ב- SMS).

WhatsApp chat
דילוג לתוכן