יצחק נחשון

במאה השנים האחרונות חדר האמבטיה והשירותים הפך מחידוש מהפכני לדבר שבשגרה. כולנו רגילים לחדר אמבטיה עם אסלה ומקלחת. בחדר זה אנו יכולים לטפח את גופנו ולהקפיד על ניקיונו במירב הפרטיות לה אנו זקוקים. אחד התנאים המאפשרים לנו לשמור על ההיגיינה הגופנית הוא האסלה התלויה.

אסלות תלוית הן שיא הנוחות, הפינוק והאסתטיקה. הן מאפשרות לנו ליהנות מחדר אמבטיה שקל לנקות אותו. חדר אמבטיה שיש בו אסלה תלויה הוא שילוב מנצח בין נוחות ויופי. ניתן לומר שעם חדרי אמבטיה היו מהפכה בכל מה שקשור להיגיינה אישית, אז האסלות התלויות הן בגדר המצאה מרעננת.

אסלה תלויה והקשר שלה לחדר האמבטיה המושלם….

לאסלה תלויה יש קשר ישיר לעיצוב של חדר האמבטיה המושלם. בדרך כלל חדרי אמבטיה הם חדרים קטנים שהניקיון שלהם חשוב במיוחד. בשביל שאנחנו נוכל לשמור על ניקיון גופנו אנו זקוקים לסביבה נקייה והיגיינית. אסלה תלויה מאפשרת לנו לנקות את חדר האמבטיה שלנו ביתר יעילות ויסודיות. בנוסף לכך היא משתלבת טוב יותר מבחינת העיצוב.

המגמה של אסלות הנתלות מעל הרצפה בניגוד למגמה של אסלות הצמודות לקרקע היא מאוד מודרנית. העיצוב המודרני כולל בתוכו זרמים רבים, אבל המשותף לכל הזרמים הללו הוא קווים נקיים, פשטות, סדר ויעילות. האסלות התלויה נותנות מענה מעשי לקושי הרב שיש בניקוי של חדר אמבט, כך שיהיה היגייני ונעים לשימוש. חשוב שהשהייה בחדר האמבטיה תהיה מזמינה ונעימה לא רק לנו אלא גם לאורחים שלנו. כאשר האורחים שלנו מרגישים בנוח בחדר האמבטיה שלנו, ניתן לומר שמשימתנו כמארחים הושלמה.

אסלות תלויות – לא מה שחשבת!

לסיכום, ניתן לומר שהאסלות התלויות הם לא מה שחשבנו. אם חשבנו שאסלות הן המגיע בדגם אחיד וסטנדרטי, אנחנו יכולים להיווכח שיש סוגים רבים של אסלות. ככל שהזמן חולף, התעשייה מפתחת עוד פיתוחים של כלים סניטרים. פיתוחים אלו מסייעים לנו לשמור על בית נקי יותר ועל גוף נקי יותר. האסלות התלויות הן דוגמא לפיתוח מודרני שמשפר את החוויה שלנו ואת זמן השהייה בחדר האמבטיה, זמן אותו כולנו חולקים מעצם היותנו בני אדם מתורבתים.

WhatsApp chat
דילוג לתוכן