יצחק נחשון

נזילת מים עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לנכס. חברה מקצועית המתמחה באיתור של נזילות מים יכולה לאתר עבורך את הנזילה בצורה מדויקת ומהירה ותחסוך עבורך זמן, עגמת נפש רבה וכסף.

איתור נזילות במצלמה טרמית

בעבר, כאשר זוהתה נזילה בצנרת היה צורך בעקירת רצפות או שבירת קירות על מנת לאתר את מקור הבעיה ולתקנה. כיום, חברה מקצועית יכולה להגיע לכל מקום עם ציוד מתקדם ובצורה מהירה ויעילה לאתר את מקור הבעיה וגם לתקנה. השימוש במצלמת טרמית, מאפשר להגיע אל מקור הנזילה בצורה המדויקת ביותר ולטפל בבעיה באופן נקודתי ללא צורך בהריסת קירות שלמים, עקירת  מרצפות והסבת נזק למבנה אשר יגרום לך להוציא כסף רב על שיפוץ לאחר תיקון הבעיה.

איתור נזילות במצלמה טרמיתהשיטה המתקדמת והיעילה לאיתור הבעיה

מצלמה טרמית מתבססת על חום. במצב בו קיימת נזילת מים בקיר, מתרחש שינוי טמפרטורה בסביבת הנזילה. שינוי הטמפרטורה ניתן לאיתור באמצעות מכשיר המאפשר איתור מדויק של מקור הנזילה כך שניתן לתקנה בצורה נקודתית ללא צורך בהסבת נזק גדול לקיר או לרצפות. האמצעי הטכנולוגי החדשני מאפשר לאתר את הנזילה במהירות ומונע מהנזילה להחריף ולהסב נזק מיותר ובכך לגרום להורדתו של ערך הנכס.

חברת תדמור טכנולוגיות איתור נזילות מתמחה באיתור נזילות מים בכל סוגי הטכנולוגיה

לחסוך זמן, כסף ותסכול

צנרת מים מצויה לרוב מאחורי קירות או מתחת לרצפות ובכך מקשה על זיהוי מקור הנזילה. לרוב, ניתן לאתר את הנזילה רק לאחר שמתרחש פיצוץ בצינור או כשהנזילה גולשת למקומות נוספים. איתור הנזילה באמצעות מצלמה טרמית, חוסך את הנזק המתמשך לקירות או לרצפות הודות לאיתור המהיר החוסך זמן וכסף רב שיידרש לצורך תיקון הנזקים החמורים. המצלמה הטרמית מציגה אובייקטים בצבע שונה בהתאם למידות החום שלהם ומאפשרת איתור מדויק של נזקים בצנרת בין אם מדובר על שבר, פיצוץ או על בעיה במערכת הניקוז.

טכנולוגיה מתקדמת בשירות השקט הנפשי שלך

נזילות בצנרת עלולות לנבוע מסיבות שונות וביניהן צנרת שהונחה בצורה שגויה, עיוות בצינור, חיבור לקוי של הצנרת בזמן הבניה או איטום לקוי של קיר חיצוני. במקרים בהם מדובר על נכסים ישנים בהם מצויה צנרת ישנה, עלולות להופיע דליפות קטנות ופיצוצים שונים. במצבים כאלה בהם קיימת נזילה בסדר גודל נרחב, יש קושי רב באיתור המקור של הנזילה וכאשר האיתור מתבצע,  יש צורך בהחלפת הצנרת. אמצעי טכנולוגי מדויק כמו מצלמה טרמית , מאפשר לאתר את הנזילה בכל מקום בו היא מופיעה ולתת מענה שלם לבעיה בצורה המהירה והיעילה ביותר.

כשמקצוענות פוגשת חדשנות

תדמור טכנולוגיות מתמחה באיתור ותיקון של נזילות מים, בעיות איטום ובידוד ובעיות צנרת. החברה משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם לצורך איתור ותיקון הליקויים. אנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים של החברה, מאתרים את הסיבה לנזילה בצורה המהירה ביותר הודות לציוד המתקדם ומאפשרים תיקון מהיר וחיסכון כספי גדול.

אם יש לך נזילת מים, אם לאחרונה קיבלת חשבון מים גדול ללא הסבר הגיוני, זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר וליהנות משירות מקצועי, יחס אישי ומחיר ללא תחרות

סגירת תפריט
WhatsApp chat
דילוג לתוכן