יצחק נחשון

 

  • תיקון נזילות ודליפות בצנרת מים חמים וקרים
  • איתור נזילות בצנרת מים דירתית
  • איתור נזילות בצנרת מים חיצונית
  • איתור ותיקון צנרת מים תת קרקעית
  • מכשירים מתקדמים לאיתור נזילות בצנרת מים
  • תיקון נזילות ודליפות בקווי מים ראשיים בבתים משותפים

 

לעיתים קרובות בדירות, בבנייני מגורים, בבתי עסק ובמבני מסחר שונים. מדובר בבעיה העשויה לנבוע מקשת רחבה של סיבות ועלולה לגרום לנזקים ההולכים ומחמירים עם הזמן. יתר על כן, כאשר מקור הנזילה עצמו נסתר יש להיעזר באמצעים מיוחדים של איתור נזילות מים, אותם מחזיקים אינסטלאטורים מורשים ומנוסים. יצחק נחשון הינו אינסטלאטור מוסמך ומורשה מטעם משרד העבודה המתמחה באיתור נזילות בצנרת מים דירתית, חיצונית ותת קרקעית, ומחזיק במכשירים מתקדמים לביצוע העבודות.

הבעיות שמעוררות נזילות מים

ראשית, חשוב להבין כי נזילת מים עשויה להגיע מתשתיות שונות במבנה, ביניהן צנרת מים נקיים, צנרת הביוב ומי דלוחין, וכן צינורות הקשורים למערכת המיזוג או ההסקה. הבעיה עשויה להיראות למשל על התקרה או הקירות כשמתחילים להופיע עובש וכתמים, אך לצידם קיימים נזקים נוספים כגון היווצרות חלודה על הצנרת ופגיעה בתשתיות ובחלקי המבנה כגון בטיח, בחיפויים ובצבע. בשל סיבות אלו, ומאחר שהנזילה ונזקים נוטים להחמיר עם הזמן, חשוב מאוד לפנות לאינסטלאטור מנוסה לצורך איתור נזילות מים.

כיצד מאתרים את הנזילה

יש להבין כי איתור נזילות מים אינו משימה לחובבנים, ושעל האינסטלאטור להיות בקיא במלאכתו ובעל כלים הולמים. ראשית, יש לבצע מספר בדיקות על מנת לזהות את המערכת ממנה מגיעה הדליפה, אשר משתנות ממקרה למקרה. לדוגמא, בצנרת ביוב עשוי האינסטלאטור לבצע חסימת מוצא, בצנרת מים נקיים תבוצע בין היתר בדיקת לחץ, ואילו בצינורות מזגן ניתן לזהות נזילות על ידי בדיקת חסימות. יחד עם זאת, לעיתים אי אפשר לזהות את המקור המדויק של החסימה על ידי בדיקות רגילות, ולשם כך יש להיעזר באמצעים טכנולוגיים.

מכשירים מתקדמים לאיתור נזילות

ישנם מספר אמצעים אותם יכול להעמיד לרשותכם אינסטלאטור מורשה כמו יצחק נחשון. אחד המכשירים היעילים ביותר הינה מצלמת אינפרא אדום שבעזרתה ניתן לראות את הרטיבות שמסתתרת מאחורי חיפויים ורצפות. בנוסף, קיים סיב אופטי אותו מחדירים אל תוך פתחים של ביוב וניקוז, ובעזרתו ניתן להציץ אל הצנרת. כמו כן, ישנו ציוד האזנה בעל רגישות גבוהה ביותר שבאמצעותו יכול האינסטלאטור להבחין אפילו בדליפות קטנות במיוחד. היתרון המהותי של אמצעים אלו טמון בזיהוי מדויק של הנזילות מבלי להידרש לפירוק, שבירה או הרמה של קירות ורצפות, דבר המונע הוצאות מיותרות ויקרות.

לפרטים נוספים והזמנות

המעוניינים לשמוע פרטים נוספים על איתור נזילות מים או להזמין את שירותיו של יצחק נחשון, מוזמנים לפנות כבר עכשיו לטלפונים 03-9218221 או 050-5260088 (אפשר גם ב- SMS)

WhatsApp chat
דילוג לתוכן